România avansează în optimi la Campionatul Mondial de tenis de masă

FRTM
FRTM

Superliga - Clasament... - Federația Română de Tenis de Masă | Facebook

Debut cu victorie pentru Sepsi-SIC în Superliga

România a cucerit argintul la Europenele de tenis de masă după ce a pierdut  finala cu Germania | Flashscore.ro
România a cucerit argintul la Europenele de tenis de masă după ce a pierdut finala cu Germania | Flashscore.ro

FRTM
FRTM

Tenis de masă, Superliga României: Campioana României, CSA Steaua  București, 3-1 cu Victoria Carei – Opinie de Carei
Tenis de masă, Superliga României: Campioana României, CSA Steaua București, 3-1 cu Victoria Carei – Opinie de Carei

Steaua București - TENIS DE MASĂ Campionatul Național echipe seniori –  Superliga masculin și feminin ❤💙 Fetele noastre au trecut cu bine de  semifinale! 🥰👏 💪🏻De la ora 15.30, luptă pentru medalia
Steaua București - TENIS DE MASĂ Campionatul Național echipe seniori – Superliga masculin și feminin ❤💙 Fetele noastre au trecut cu bine de semifinale! 🥰👏 💪🏻De la ora 15.30, luptă pentru medalia

Tenis de masă: CSA Steaua a câştigat Superliga masculină pe echipe |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis de masă: CSA Steaua a câştigat Superliga masculină pe echipe | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis de masă: CS Mioveni a început Superliga Masculină - CS Mioveni

Dumitrescu Matei vs. Moldoveanu Stefan (3-1), Superliga Națională de Tenis  de Masă, 1 mai 2023 - YouTube
Dumitrescu Matei vs. Moldoveanu Stefan (3-1), Superliga Națională de Tenis de Masă, 1 mai 2023 - YouTube

Tenis de masă: CSM Focșani și CS Odorheiu Secuiesc în Superliga Națională,  la Sala Sporturilor din Focșani | Jurnal de Vrancea - Stiri din Vrancea si  Focsani
Tenis de masă: CSM Focșani și CS Odorheiu Secuiesc în Superliga Națională, la Sala Sporturilor din Focșani | Jurnal de Vrancea - Stiri din Vrancea si Focsani

Tenis de masă fete: Victoria Carei s-a calificat în Superliga României –  Opinie de Carei
Tenis de masă fete: Victoria Carei s-a calificat în Superliga României – Opinie de Carei

Tenis de masă din Superliga României, astăzi, la Focșani - Vrancea24

Tenis de masă / CSA Steaua Bucureşti a spulberat-o pe CSM Bistriţa în  finala Superligii | Cuget Liber
Tenis de masă / CSA Steaua Bucureşti a spulberat-o pe CSM Bistriţa în finala Superligii | Cuget Liber

FRTM
FRTM

Știri tenis de masă | Noutăți, clasament, meciuri și jucători tenis de masă  | Prosport
Știri tenis de masă | Noutăți, clasament, meciuri și jucători tenis de masă | Prosport

Pe podium în Superliga de tenis de masă, fetele de la CSM Arad își joacă  medalia la început de ianuarie! - Sportarad
Pe podium în Superliga de tenis de masă, fetele de la CSM Arad își joacă medalia la început de ianuarie! - Sportarad

Un nou sistem în Superliga de tenis de masă, se va juca tur-retur! Aradul  va înfrunta o fostă jucătoare - Sportarad
Un nou sistem în Superliga de tenis de masă, se va juca tur-retur! Aradul va înfrunta o fostă jucătoare - Sportarad

Tenis de masă: Echipele CSM Constanța, primii pași spre promovarea în  Superligă
Tenis de masă: Echipele CSM Constanța, primii pași spre promovarea în Superligă

Arădencele de la CSM au două meciuri, sâmbătă, în Superliga de tenis de masă!  - Live Arad - Știri din Arad
Arădencele de la CSM au două meciuri, sâmbătă, în Superliga de tenis de masă! - Live Arad - Știri din Arad

Tenis de masă: Steaua a câştigat Superliga feminină pe echipe | Press Online